Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

Acecloheal Plus®

Aceclofenac + Acetaminophen

  • Acecloheal Plus

Active ingredient: Aceclofenac + Acetaminophen

Category: Analgetika

Suspenze Acecloheal plus® je sirup Acelofenac a Paracetamol v 60ml lahvičce vyrobené společností Healing Pharma India Pvt. Ltd. Léčí stavy, jako je bolest hlavy, bolesti zubů, bolesti těla, horečka a nachlazení.

Výrobce: Healing Pharma

Onemocnění: Headache / Toothache / Body Ache / Fever / Common Cold.

BaleníÚsporaPomocí láhev Cena Objednat
50mg + 125mg × 3 lahve
Kč 549.26
Kč 256.98
Kč 770.95
Přidat do košíku
50mg + 125mg × 2 lahve
Kč 219.48
Kč 330.33
Kč 660.66
Přidat do košíku

Product Information

Acecloheal Plus photo

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.