Product Information

Active ingredient: Aceclofenac + Acetaminophen
Category: Leki Przeciwbólowe
Zawiesina Acecloheal plus® to Acelofenac i syrop Paracetamol w butelce o pojemności 60 ml produkowanej przez Healing Pharma India Pvt. Ltd. Leczy stany takie jak ból głowy, ból zęba, ból ciała, gorączka i przeziębienie.
Producent: Healing Pharma
Choroby: Headache / Toothache / Body Ache / Fever / Common Cold.
Pakiet | Oszczędności | Za butelka | Cena | Zamówienie |
---|---|---|---|---|
50mg + 125mg × 3 butelki | zl 93.62 | zl 43.80 | zl 131.41 |
Dodaj do koszyka |
50mg + 125mg × 2 butelki | zl 37.41 | zl 56.30 | zl 112.61 |
Dodaj do koszyka |
50mg + 125mg × 1 butelka | zl 75.01 | zl 75.01 |
Dodaj do koszyka |
Internauci, odwiedzający naszą stronę internetową, bardzo często pytając o leki generyczne. W tym dziale umieściliśmy kilka przydatnych informacji na temat leków generycznych ogólnie oraz o tych, które mamy na naszej liście produktów.