Product Information

Active ingredient: Domperidone + Acetaminophen
Category: Analgetika, Migréna
Dompar® - Domperidone (10mg) + Paracetamol (325mg) je lék na předpis používaný při léčbě migrény. Zabraňuje signálům bolesti dostat se do mozku, aby se snížila bolest. Blokuje také určité látky v mozku, které vyvolávají nevolnost nebo zvracení během migrénových bolestí hlavy.
Výrobce: Cipla
Onemocnění: Migraine
Balení | Úspora | Pomocí pilulku | Cena | Objednat |
---|---|---|---|---|
10 + 325mg × 120 tablety | Kč 1380.60 | Kč 15.37 | Kč 1844.26 |
Přidat do košíku |
10 + 325mg × 90 tablety | Kč 805.06 | Kč 17.93 | Kč 1613.59 |
Přidat do košíku |
10 + 325mg × 60 tablety | Kč 229.52 | Kč 23.05 | Kč 1382.91 |
Přidat do košíku |
10 + 325mg × 30 tablety | Kč 26.87 | Kč 806.22 |
Přidat do košíku |
Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.